SOŠ hotelových služieb a obchodu ZVOLEN 

Telefón: +421-45-533 39 86 

 E-mail: skola@soshotel.sk

Archív

Zlaté kaderníčky z INTERBEAUTY TROPHY 2018

V dňoch 9. - 10. 2. 2018 sa v areáli Incheba Expo v Bratislave konal Medzinárodný kozmetický veľtrh INTERBEAUTY, ktorý sa teší záujmu verejnosti aj vďaka sprievodným podujatiam a súťažiam v dekoratívnej kozmetike a v účesovej tvorbe.

Už tradične sa na tohtoročnej INTERBEAUTY TROPHY 2018  zúčastnili  aj žiačky z odborov kaderník. Školu reprezentovali v dvoch  disciplínach.

Judita Orišková z 3.M súťažila v kategórii Mikádo - ostrihaj, vysuš a choď. Na svoju prácu mala 45 minút. Výsledkom mal byť nositeľný, rýchlo (fénom a prstami) upraviteľný, módny účes, vhodný na každodenné nosenie.

V  kategórii  Purple wedding sa  žiačka Lucia Sitarčíková z 3.M podujala vytvoriť dokonalý slávnostný účes pre nevestu oddanú fialovej farbe.  Jej úlohou bolo za 80 minút vytvoriť netradičný a extravagantný výčes.

Porota hodnotila precíznosť a čistotu práce, farebné prevedenie a celkový dojem. Obidve naše kaderníčky ovládli svoje kategórie a precíznymi výkonmi si vybojovali krásne prvé miesta.

Ďakujeme im za reprezentáciu a gratulujeme. Poďakovanie patrí aj MOV Bc. Dane Šarköziovej, ktorá ich na súťaž pripravovala.