SOŠ hotelových služieb a obchodu Zvolen 

Telefón: +421-45-533 39 86 alebo: +421-45-524 44 23 

 E-mail: skola@soshotel.sk

Archív

FOURFEST 2019 - Zlaté znamenie horoskopu

Už dvanásť rokov sa rimavskosobotský FOUR FEST zaraďuje medzi najprestížnejšie súťaže na Slovensku. Rôznorodosť disciplín priťahuje množstvo divákov a súťažiacim poskytuje priestor zmerať si sily aj na medzinárodnom poli. Tento ročník, ktorý sa konal 13. júna 2019, hodnotili jeho organizátori ako mimoriadne kvalitný a silný, keďže sa ho zúčastnilo 111 stredoškolákov zo Slovenska, Maďarska, Poľska a Čiech.

V odbore kaderník nás reprezentovala Veronika Kostúrová z III.N  triedy, ktorá svojej modelke vytvorila elegantný a módny dámsky večerný účes.  Spomedzi sedemnástich súťažiacich sa, bohužiaľ, neprebojovala na víťazné pódium, ktoré v kaderníckych disciplínach ovládli zahraniční súťažiaci.  

V kategórii kozmetik našu školu reprezentovala žiačka Jessica Ibošová z triedy III.Z. Jej úlohou bolo vytvoriť  jedinečný mejkap na tému „Znamenia horoskopu”. Svoju modelku Michaelu Mackovovú zmenila na leva – kráľovské znamenie ovládané Slnkom. Porota hodnotila profesionalitu a precíznosť líčenia, detaily, celkový koncept a doplnky. Jessica naplno zabodovala a zo súťaže si odniesla ZLATÚ MEDAILU.

Gratulujeme Jessice a ďakujeme obidvom súťažiacim za reprezentáciu. Poďakovanie patrí aj Bc. Silvii Mesárošovej za pomoc a prípravu na súťaž v líčení.