SOŠ hotelových služieb a obchodu Zvolen 

Telefón: +421-45-533 39 86 alebo: +421-45-524 44 23 

 E-mail: skola@soshotel.sk

Školský internát

Adresa: Jabloňová 1351

Telefón: 045 533 39 86  kl.11

Školský internát je určený pre študentov s trvalým pobytom mimo územia mesta Zvolen, ale aj príležitostným hosťom. Máme pekné moderné ubytovacie zariadenie - útulne zariadený školský internát s možnosťami mnohostranného využitia voľného času.

Ubytovanie je poskytované v dvoj, troj a štvorposteľových izbách so sociálnym zariadením. K dispozícii sú klubovne s TV, študovňa, kuchynky vybavené mikrovlnnými rúrami a varnými kanvicami, k dispozícii je i šijací stroj.

Je tu bohatá možnosť trávenia vášho voľného času (zapojenie sa do krúžkov - aerobic, tvorivá dielňa, slovenský jazyk, využitie školskej telocvične, fitness. Tradične sa organizujú rôzne spoločenské podujatia, ako Mikuláš, Zoznámte sa prosím, MISS DM, Karneval atď.

Cena za mesačné ubytovanie pre študentov Strednej odbornej školy je 35,- €, zahraniční študenti s celoročným pobytom 45,- €.

Školský internát poskytuje ubytovanie hosťom, ktorí navštevujú školu v rámci európskych projektov, účastníkom rôznych školení, stáží. Každoročne poskytne i ubytovanie i účastníkom - zahraničným Slovákom, ktorí vystupujú na Detvianskych folklórnych slávnostiach.

 >>> ODKAZ NA DOKUMENTY A ŽIADOSŤ <<<

 >>> Školský poriadok - internát 2022/2023 <<<